e-poçt: office@aspg.az
elaza.office.aspg@gmail.com

Elanlar

  • 1-3 noyabr 2017
    Xəzər regionunun geologiya xüsusiyətləri ətraflı
  • 12 -15 iyun
    Fransada keçirilən 79-cu EAGE-nin konfrans və sərgiətraflı
  • İbrahim Quliyev “Şöhrət” ordeni ilə təltif edilib ətraflı
  • 16 may 2017
    Learning session Theme: Wireline cables ətraflı
  • 19-22 aprel 2017
    Beynəlxalq Tələbə və Gənc Tədqiqatçılar Konfransı ətraflı
  • 17 noyabr 2016
    Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Mərkəzi Elmi kitabxanasında ANGC – nin geoloji kitabxanasının təqdimatı ətraflı

Strukturumuz

İdarə Heyəti

1Bağır BağırovPrezident
2Arzu CavadovaVitse-prezident
3Nəriman NərimanovVitse-prezident
4Əhməd SalmanovPast-prezident
5Nigar SadigovaDirektor
6Elaza Abdullayevaİcraçi kətib
7Akif Nərimanov"Azərbaycan Geoloqu" jurnalının baş redaktoru
8Sevinc QasımovaGeologiya məktəbinin direktoru
9Elşən AbdullayevPaleo Komitənin sədri
10Roksana ƏsgərovaTələbələr koordinatoru

İcra komitəsi

 Adı, SoyadıVəzifə
1Bağır BağırovPrezident
2Əhməd SalmanovPast-prezident
3İbraqim QuliyevAMEA Vitse prezident
4Vagif QurbanovADNSU, professor
5Arzu CavadovaVitse prezident
6Roksana ƏsgərovaTələbələr koordinatoru
7Elşən Vəliyev"Kaspian Geofizikal" şirkəti
8Elaza Abdullayevaİcraçi kətib

Büro

1Bağır BağırovPrezident
2Nəriman NərimanovVitse-prezident
3Arzu CavadovaVitse-prezident
4Nigar SadigovaDirektor
5Sevinc QasımovaGeologiya məktəbinin direktoru
6Roksana ƏsgərovaTələbələr koordinatoru
7Elaza Abdullayevaİcraçi kətib

Nümayəndələr palatası

1Əhməd Salmanov Past prezident, NQETL İnst-tu, sədr ahmed.salmanov@socar.az
2 Araz Qocayev YQA istismarı İdarəsi araz.qocayev@socar.az
3 Natiq Osmanov 28 May NQÇİ natiq.osmanov@socar.az
4 Əhəd Abduyev Neft Daşları NQÇİ ahad.abduyev@socar.az
5 Aytəkin İsmaylova ARDNŞ, baş ofisi aytekin.ismaylova@socar.az
6 Ərəstun Xuduzadə Azneft İB arastun.khuduzadeh@socar.az
7 Vahid Cəfərov Qazma Tresti vahid.jafarov@socar.az
8 Fazil İmbragimov Abşeronneft NQCİ fazil.ibrahimov@socar.az
9 Firuz Salamov BP firuz.salamov@bp.com
10 Fuad Rəhimov ADNSU
11 Təranə Təhmazova BDU ttahmazova@yahoo.com
12 Hafiz Şəkərov SOCAR, Geologiya və geofizika İdarəsi hafiz.shakarov@socar.az
13 Şalalə Hüseynova AMEA, Geologiya və Geofizika institutu huseynova.shalala@yahoo.com
14 Vaqif Qədirov NQETL İnst-tu vagif-geo@day.az
15 Nərminə Atakişieva BDU, tələbə atakishievanarmina@gmail.com
16 Aysurə Cəlilzadə ADNSU, tələbə aysura.jalilzadeh@gmail.com
17 Yusif Quliev Xəzər Universiteti, tələbə yusifguliyev@gmail.com

ANGC-nin fəaliyyətinin iş Proqramını təsdiq edən
və Nəzarət aparan Rəhbərlik Komitəsi (2016-ci ildə)

1Akif Nərimanov (SOCAR)sədr
2 Qreg Rayli (BP) sədr müavini
3 Bəhram Hüseynov (SOCAR) üzv
4 Vil Greys (Şlumberje) üzv
5 Xayka Lebold (GDF-SUEZ) üzv
6 Novruz Əhmədov (Statoil) üzv
7 Denis Lemarçal (Total) üzv
8 Elnur Babayev (Vezerford) üzv  ?
9 Rauf Əliyarov (ADNSU) üzv
10 Salihə Dündar (Türk Petrolları) üzv

ANGC-nin bölmələri

01 Firuz Salamov, BP Azərbaycan, rəhbər
02 Əliyev Rüfət
03 Binuyatov Elnur
04 İbrahimov Hamlet
05 İsmaylov Vuqar
06 Kuramşina Nəjiyə
07 Məmmədov İbrahim
08 Məmmədov Sehran
09 Məmmədova Şövqiyə
10 Rüstəmov Mustafa
11 Rzayev Elşən
12 Sadiqov Fərhəd
13 Sadıqova Nigar
14 Hacınskaya Fəranə
15 Hüseynov Afqan
16 Hüseynova Nərminə
17 Cavadova Arzu
18 Bədalova Nəzrin
19 Əsgərov Həsən
20 Greg Riley